baner promujący imprezę z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka – bez granic

Ambasada Dobroczynności w ramach projektu Pomagamy, Dbamy Gramy, wraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Częstochowie zaprasza na piknik rodzinny pt.: „Dzień Dziecka – BEZ GRANIC”

Termin imprezy: 11 czerwca 2022 r (sobota), godz. 12:00-20:00

Miejsce:
Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF ”Pegaz”
ul. Mstowska 46, Częstochowa

Cała przestrzeń imprezy zostanie podzielona na kilka stref edukacyjno – rozrywkowych, tak aby każdy mieszkaniec znalazł coś dla siebie. Nasze propozycje przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, to m. in.: loteria fantowa z cennymi nagrodami, strefa dmuchanych zjeżdżalni, prezentacja pierwszej pomocy, malowanie twarzy, pokazy iluzjonistów oraz konsultacje dietetyczne. Zachęcamy również do skorzystania z jazd konnych i przejażdżek bryczką. Zapraszamy również do strefy z atrakcjami motoryzacyjnymi oraz przeglądem sportowej Częstochowy.

W czasie pikniku nie zabraknie dobrej muzyki. Gwiazdami wieczoru będą występy topowych wykonawców muzyki rock i pop, znanych zarówno ze stacji radiowych, jak i telewizyjnych.

Do udziału w imprezie zaprosiliśmy znane osoby ze świata mediów, kultury, biznesu i sportu.

Najważniejszym celem wydarzenia jest integracja małych i dużych mieszkańców Częstochowy i okolic oraz dzieci i rodzin ukraińskich.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Liczymy na Państwa wsparcie i współpracę.